Свежие новости Днепра и Украины


Информационный портал города Днепр

В КМДА оприлюднили перелік безпечних пляжів та зон відпочинку біля води

Май 19
22:58 2017

У Києві для пляжного сезону-2017 підготували 11 пляжів та 17 зон відпочинку біля води.

Вісім пляжів розташовані у Дніпровському районі столиці, зокрема: Молодіжний, Венеція, Передмістна Слобідка, Золотий, Дитячий, Райдуга, Тельбін, Центральний; в Оболонському — Вербний і Пуща-Водиця; у Деснянському — пляж Чорторий.

"На всі пляжі планується отримати паспорти", — повідомили в Департаменті міського благоустрою та збереження природного середовища КМДА.

Читайте також: Всеукраїнський велодень: у центрі Києва перекриють кілька вулиць

Окрім того, для літнього відпочинку у Києві підготують 17 відпочинкових зон, однак там якість води не дозволятиме купатися. Це: Довбичка, Лісова, Русанівська коса, Березняки, Веселка, Верхня, Наталка, Редьчина, Біла, Троєщина, Галерна, Осокорки, Сонячна, Святошин, Голуба, Синєозерна та Совська балка.

Особливо відзначили якість води за допомогою міжнародної програми Блакитний прапор на трьох міських пляжах: Дитячому, Золотому та в Пущі-Водиці.

Вказується, що за безпекою на воді спостерігатимуть рятувальники на 21 посту.

"Для купання маломобільних груп населення на пляжах Дитячий, Золотий та Пуща-Водиця місто придбало 5 крісел-амфібій, користуватися якими допоможе спеціально підготовлений персонал", — додали у відомстві.

Читайте також: В КМДА обрали фінальний проект реконструкції Шулявського шляхопроводу. ФОТО

Щодо проведеної підготовчої роботи в КМДА розповіли про санітарну підсипку піску та очистку територій від побутового сміття на все тих же трьох пляжах — Дитячому, Золотому та Пущі-Водиці. Вже співробітники комунальних служб розконсервували контейнери та смітники, тапчани та кабінки для переодягання і фонтанчики для питної води.

"Тривають лабораторні дослідження проб питної води, води поверхневих водойм і піску (ґрунту). Також укладено договір на вилов, стерилізацію, утримання безпритульних тварин", — підсумували в Департаменті.

Сообщить об ошибке — Выделите орфографическую ошибку мышью и нажмите Ctrl+Enter0 Комментариев

Хотите быть первым?

Еще никто не комментировал данный материал.

Написать комментарий

Комментировать

Оставляя свой комментарий, помните о том, что содержание вашего сообщения может задеть чувства реальных людей, непосредственно или косвенно имеющих отношение к данной новости. Проявляйте уважение и толерантность к своим собеседникам. Пользователи которые нарушают это правило - будут заблокированы.

ru.dhgate.com