Свежие новости Днепра и Украины


Информационный портал города Днепр

В «Енергоатомі» проводили обшуки

12 декабря
15:34 2019


Світлина Максима Ляшенка

Слідчі СБУ під процесуальним керівництвом Генпрокуратури вчора, 11 грудня, провели обшуки в держпідприємстві "Енергоатом" для перевірки факту закупівлі обладнання для АЕС за завищеними цінами. Про це повідомляє пресслужба ГПУ.

Читайте також: "100% свій" Рябошапка: ГПУ стає знаряддям реваншу

У повідомленні йдеться про те, що обшуки також провели за місцем роботи та мешкання посадовців "Енергоатому", які можуть бути причетними до закупівлі обладнання й монтажних робіт для деяких АЕС України за завищеними цінами.

"За версією слідства, у 2017–2018 роках окремі комерційні структури поставили спеціалізовані клапани на загальну суму майже 40 млн грн, – зазначила пресслужба. – попередньо придбавши їх у виробників за ціною, що в чотири рази менша".

Читайте також: Фурса: Нам терміново слід прибрати прокурорів, СБУшників, податківців від бізнесу

"Із метою штучного завищення вартості продукції було виготовлено псевдодоговори купівлі-продажу, бухгалтерську та податкову звітність, використано ланцюг підприємств "транзитерів", – розповіли в Генпрокуратурі.

Триває досудове розслідування.

Підписуйся на сторінки UAINFO у Facebook, Twitter і YouTube

0 Комментариев

Хотите быть первым?

Еще никто не комментировал данный материал.

Написать комментарий

Комментировать

Оставляя свой комментарий, помните о том, что содержание вашего сообщения может задеть чувства реальных людей, непосредственно или косвенно имеющих отношение к данной новости. Проявляйте уважение и толерантность к своим собеседникам. Пользователи которые нарушают это правило - будут заблокированы.