Свежие новости Днепра и Украины


Информационный портал города Днепр

Українців закликали на день відмовитись від поліетилену

Июнь 14
10:54 2019

Українців закликали 3 липня на один день відмовитися від використання поліетилену. Флешмоб #День_без_поліетилену запропонували у Міністерстві екології і природних ресурсів України.

Про це міністр екології та природних ресурсів Остап Семерак написав на своїй сторінці в Фейсбук, пише УНІАН.

На офіційній сторінці події у Фейсбук зазначається, що 3 липня 2019 року з нагоди Міжнародного дня відмови від поліетиленових пакетів (International Plastic Bag-Free Day), Програма розвитку ООН спільно з Міністерством екології та природних ресурсів планують провести акцію "День без поліетилену".

Читайте також: Навіщо індійські школярі платять пластиком за навчання у школі?

"Людина не може жити тільки без кисню. Без решти речей – може. Думаю, що один день без поліетиленових пакетів українці зможуть прожити без втрат та психологічних травм:), – написав міністр. – Це означає, що цього дня ви повинні спробувати обійтися без пластикових пакетів. Їм давно є прекрасні альтернативи у вигляди екоторбинок, паперових пакетів, зроблених власноруч сіток – названих у народі "авоськами". Насправді альтернатив багато. Тут все залежить від вашої фантазії".

Читайте також: У Японії створили велетенську газету на піску, вона присвячена забрудненню пластиком

Зазначається, що це допоможе формувати нову екологічну поведінку, привернути увагу до проблеми надмірного споживання одноразових пластикових виробів, сприяти популяризації доступних екологічних рішень на заміну пластику серед споживачів торговельних мереж і т.д.

Підписуйся на сторінки UAINFO у Facebook, Twitter і Telegram

0 Комментариев

Хотите быть первым?

Еще никто не комментировал данный материал.

Написать комментарий

Комментировать

Оставляя свой комментарий, помните о том, что содержание вашего сообщения может задеть чувства реальных людей, непосредственно или косвенно имеющих отношение к данной новости. Проявляйте уважение и толерантность к своим собеседникам. Пользователи которые нарушают это правило - будут заблокированы.