Свежие новости Днепра и Украины


Информационный портал города Днепр

Україна готова надати коридор для виведення російських військ із Придністров’я

Апрель 17
16:01 2018

Офіційний Київ готовий надати сухопутний коридор РФ для виведення своїх "миротворців", техніки, амуніції та устаткування з т.зв. "ПМР". Про це заявив спецпредставник з Придністровського урегулювання Віктор Крижанівський.

Дипломат наголосив на тому, що коридор буде одразу як Росія почне вивід або ж заявить про готовність це робити. Вона поки не заявлала…

Читайте також: Чим небезпечний коридор через Україну для виведення росіян із Придністров’я

У зв'язку з цим, у мене, як у небайдужого громадянина воюючої з Росією п'ятий рік країни є питання:

1. Чи є вже "дорожна" карта"? Себто як саме відбуватиметься вивід? В скільки етапів, чи техніка, устаткування та жива сила транспортуватиметься окремо, про кричущу необхідність чого я вже наголошував у попередніх дописах? Спочатку техніка та устаткування, а через три доби беззбройні "миротворці".

2. Чи обговорювалася участь у конвої "третьої сторони"? Наприклад, цією стороною може стати Румунія, яка надішле до України своїх офіційних спостерігачів. В крайньому випадку – це може стати місія ОБСЄ, проте в світлі їхньої діяльності на Донбасі та широкої російської агентурної мережі всередині організації, особисто я не йму їм віри.

3. Яким шляхом їх виводитимуть? По "одеській" трасі в бік Києва та Чернігова чи через Вінничину та Житомирщину на Білорусь?

Читайте також: Чи залишиться Молдова на мапі світу

4. Головне в цьому питанні – вибити собі якісні та перспективні преференції по подальшому впливу України на Придністровський регіон, аби в разі самоліквідації молдовської державності в світлі високих юніоністських настроїв в суспільстві – прийняти його до себе як такий що близькіий Україні культурно, історично та економічно.

Кращі публікації з блогів відтепер у твоєму месенджері! Підписуйся на UAINFO у Telegram: https://t.me/uainfo_org

Назар ПРИХОДЬКО

Сообщить об ошибке — Выделите орфографическую ошибку мышью и нажмите Ctrl+Enter

0 Комментариев

Хотите быть первым?

Еще никто не комментировал данный материал.

Написать комментарий

Комментировать

Оставляя свой комментарий, помните о том, что содержание вашего сообщения может задеть чувства реальных людей, непосредственно или косвенно имеющих отношение к данной новости. Проявляйте уважение и толерантность к своим собеседникам. Пользователи которые нарушают это правило - будут заблокированы.