Свежие новости Днепра и Украины


Информационный портал города Днепр

У зоні ООС проходять збори командирів танкових підрозділів. ФОТО. ВІДЕО

26 января
08:55 2020

У зоні ООС проходять збори командирів танкових підрозділів. ФОТО. ВІДЕО

Танкісти не тільки вивчають теорію, а й вдосконалюють практичні вміння – виконують стрільби.

У Луганській області в районі проведення операції Об'єднаних сил проходять навчальні збори для командирів танкових підрозділів. Про це повідомляє прес-центр штабу ООС.

Зазначається, що танкісти вивчають теорію, загальну тактику і порядок роботи командира з планування бою. Вдосконалюють і практичну складову, зокрема порядок дій екіпажу при озброєнні танка, приведення його до бою і виконують стрільби.

Читайте також: Українські військові моряки готуються дати відсіч ворожому морському десанту

Крім того, військові вивчають роботу мінного трала, порядок і принцип роботи з нічними приладами, зняття, обслуговування та розбирання клинового затвора, підготовку танка для просування в складних погодних умовах.

На завершальному етапі проведення зборів військові вивчатимуть специфіку нанесення топографічних знаків, орієнтування на місцевості, запуск двигуна різними способами і технічне обслуговування танка.

"Такі збори слід проводити постійно, адже кожен танковий підрозділ має бути в готовності виконати будь-яку бойову задачу, а без практики це неможливо. Більшість танкістів мають бойовий досвід, але є й ті, хто прибуває з навчальних центрів, і їм вкрай необхідні такі знання. На навчанні ми зібрали командирів, а вони вже будуть передавати отриманий досвід підлеглим", – розповів керівник зборів підполковник Євген Межевікін.

Підписуйся на сторінки UAINFO у Facebook, Twitter і YouTube

0 Комментариев

Хотите быть первым?

Еще никто не комментировал данный материал.

Написать комментарий

Комментировать

Оставляя свой комментарий, помните о том, что содержание вашего сообщения может задеть чувства реальных людей, непосредственно или косвенно имеющих отношение к данной новости. Проявляйте уважение и толерантность к своим собеседникам. Пользователи которые нарушают это правило - будут заблокированы.