Свежие новости Днепра и Украины


Информационный портал города Днепр

У Києві вихідні будуть спекотними, можливий грозовий дощ – синоптик

Июнь 14
11:56 2019

Вихідні знову кличуть. Але багато хто з нас від спеки не може весело відповісти на цей заклик, бо часом навіть лінь зайвий раз голову повернути.

Тому ховаємося у суботньо-недільні затінки, махаємо на себе віялами, стрибаємо у прохолодні річки, хвастаємося панамками!

15-16 червня в Україні будуть спекотними, +30+35 градусів. У Карпатах +25+29 градусів, а ввечері просто рай (+15+19 градусів).

Читайте також: Дні українського кіно вперше проходять у Бразилії

Дощі. Локальні, з грозами, на Півночі та у Вінницькій області в суботу. Грозові дощі пройдуть у неділю на Заході. На решті території – сухо, сонячно.

У Києві також вихідними треба розраховувати на спеку, +30+33 градуси. Грозовий дощ можливий у суботу в столиці.

Найкраще повітря зараз у горах, на фестивалі Via Carpatia! Трави й квіти такі розкішні і так пахнуть, що так не буває. Приїжджайте, якраз все лише розпочинається. Найкращі гастрономічні і культурні локації підкажемо!

Читайте також: Пам'ятайте, що Ваші діти житимуть краще і легше, якщо зараз Ви привчите їх до читання

Підписуйся на сторінки UAINFO у Facebook, Twitter і Telegram

0 Комментариев

Хотите быть первым?

Еще никто не комментировал данный материал.

Написать комментарий

Комментировать

Оставляя свой комментарий, помните о том, что содержание вашего сообщения может задеть чувства реальных людей, непосредственно или косвенно имеющих отношение к данной новости. Проявляйте уважение и толерантность к своим собеседникам. Пользователи которые нарушают это правило - будут заблокированы.