Свежие новости Днепра и Украины


Информационный портал города Днепр

У київській квартирі знайшли скарби Азарова. ФОТО

Декабрь 08
16:34 2016

Київські поліцейські виявили квартиру із речами «прем'єра-втікача» Азарова. Про це повідомив у своєму "Фейсбуці" тимчасово виконуючий обов'язки голови Національної поліції Вадим Троян.

Квартира-склад, набита господарськими сумками з коштовними речами та творами мистецтва, знаходилась у Дарницькому районі столиці. Поліцейські натрапили на неї під час відпрацювання. Отримавши усі дозвільні документи, оперативники разом із адвокатом зайшли у квартиру.

Читайте також: Как беглый Азаров изображает сумасшедшего

Десятки ікон та релігійних книг, датованих 19 століттям, оригінали (відповідно до висновків експертів) творів живопису Іллі Рєпіна, Василя Тропініна та Нікоса Сафронова. А ще столове срібло, пам'ятні монети, нагородна зброя з дозволами на ім'я «прем'єра-втікача» і навіть козацька шабля.

Також у квартирі були знайдені нагороди та привітання від керівництва РФ, які політемігрант-невдаха отримував навіть під час трагічних подій Революції Гідності

За попередньою інформацією, вартість знахідки оцінюється у кілька мільйонів доларів США.

Сообщить об ошибке — Выделите орфографическую ошибку мышью и нажмите Ctrl+Enter0 Комментариев

Хотите быть первым?

Еще никто не комментировал данный материал.

Написать комментарий

Комментировать

Оставляя свой комментарий, помните о том, что содержание вашего сообщения может задеть чувства реальных людей, непосредственно или косвенно имеющих отношение к данной новости. Проявляйте уважение и толерантность к своим собеседникам. Пользователи которые нарушают это правило - будут заблокированы.

ru.dhgate.com