Свежие новости Днепра и Украины


Информационный портал города Днепр

У Дніпрі мало не привласнили комунальну землю на майже 30 млн грн

19 ноября
23:46 2019

У Дніпрі Служба безпеки України попередила незаконне привласнення чиновниками комунальної землі на майже 30 мільйонів гривень. Про це повідомляє пресцентр СБУ

До складу групи входили один із керівників ГУ Держгеокадастру в Дніпропетровській області та представники місцевого криміналітету, що мають зв’язки з російськими "колегами".

Читайте також: На Харківщині загребли 200 га земель нацпарку

Зловмисники під час проведення конкурсу на посаду до одного з відділів Держгеокадастру "працевлаштували" фіктивного реєстратора. Вони використали втрачені документи мешканця міста. Посадовець, якого не існує, отримав електронний ключ доступу до Державного земельного кадастру. Від його імені здійснювали незаконну державну реєстрацію земельних ділянок із можливістю переведення їх у приватну власність. Протягом дев'яти місяців "державний службовець" навіть отримував заробітну плату на оформлений банківський рахунок.

За цей час ділки незаконно зареєстрували та отримали кадастрові номери на 14 земельних ділянок у центральній частині Дніпра, загальною площею понад 2,8 гектара.

Завдяки реакції співробітників СБУ зловмисники не встигли перевести земельні ділянки з державної власності у приватну, що, крім матеріальних збитків державі, могло спричинити негативний суспільний резонанс у місцевій громаді.

Читайте також: В Ужгороді заступник голови міськради організував мільйонні махінації із комунальною землею

Під час слідчих дій за місцями роботи ключових фігурантів справи правоохоронці вилучили документацію та інші докази проведення оборудки.

У межах порушеного кримінального провадження тривають невідкладні слідчі дії для встановлення та притягнення до відповідальності всього кола осіб, причетних до протиправних дій.

Операцію з викриття зловмисників проводили під процесуальним керівництвом місцевої прокуратури №3.

Підписуйся на сторінки UAINFO у Facebook, Twitter і YouTube

0 Комментариев

Хотите быть первым?

Еще никто не комментировал данный материал.

Написать комментарий

Комментировать

Оставляя свой комментарий, помните о том, что содержание вашего сообщения может задеть чувства реальных людей, непосредственно или косвенно имеющих отношение к данной новости. Проявляйте уважение и толерантность к своим собеседникам. Пользователи которые нарушают это правило - будут заблокированы.