Свежие новости Днепра и Украины


Информационный портал города Днепр

У Ботанічному саду відбувся танцювальний флешмоб до Дня батька. ФОТО, ВІДЕО

Июнь 19
17:03 2017

У неділю, 18 червня, у київському ботанічному саду імені М.М. Гришка відбувся танцювальний флешмоб "Тато, Танці і Малята". Молоді татусі показали, що татівство — це весело, станцювавши разом зі своїми немовлятами.

Показується IMG_0304-1.jpg

Показується IMG_0189-1.jpg

Флешмоб організував Фонд народонаселення ООН в Україні (ФН ООН/UNFPA), щоб показати, що чоловіки можуть доглядати за дітьми та займатися їхнім вихованням не менше і не гірше, ніж жінки. Міжнародні дослідження доводять, що активна участь татусів у житті дітей сприяє їхній впевненості, успішності та покращенню стосунків у родині. Згідно статистики UNFPA, лише 4 відсотки чоловіків в Україні беруть відпустку по догляду за дитиною. Цим вони значно відрізняються від європейських, де татусі приділяють дітям набагато більше часу, а також значно частіше «ідуть у декрет». За результатами опитування компанії "GfK", 80% чоловіків похилого віку шкодують про те, що проводили з дітьми так мало часу.

Показується IMG_0201-1.jpg

"Участь батька дуже важлива у житті дитини, чоловіки потрібні своїм дітям не менше, ніж жінки. А близьки звязок татусів із їхніми малятами є інвестицією у майбутні міцні дружні стосунки", — сказав голова агентства — Представник Фонду народонаселення ООН Каспар Пік.

Сообщить об ошибке — Выделите орфографическую ошибку мышью и нажмите Ctrl+Enter0 Комментариев

Хотите быть первым?

Еще никто не комментировал данный материал.

Написать комментарий

Комментировать

Оставляя свой комментарий, помните о том, что содержание вашего сообщения может задеть чувства реальных людей, непосредственно или косвенно имеющих отношение к данной новости. Проявляйте уважение и толерантность к своим собеседникам. Пользователи которые нарушают это правило - будут заблокированы.

ru.dhgate.com