Свежие новости Днепра и Украины


Информационный портал города Днепр

Теракт у Новій Зеландії. Обвинувачений у вбивстві 51 людини відмовився визнавати провину

Июнь 14
09:53 2019

Брентон Таррант, фото – The New York Times

Підозрюваний у вбивстві 51 людини під час нападу на мечеті в новозеландському місті Крайстчерчі Брентон Таррант відмовився визнавати свою провину.

З такою заявою у Високому суді Крайстчерча виступили його адвокати, пише Громадське з посиланням на The New York Times.

Читайте також: Слід ненависті: чому трагедія в Новій Зеландії має стати уроком для ЄС

Суддя повідомив, що проведена експертиза показала – Таррант абсолютно адекватний, а тому є осудним. Йому пред’явили звинувачення в тероризмі, у вбивстві 51 людини й замаху на вбивство ще 40. Коли обвинувачення озвучили у суді, Таррант, який долучався до засідання відеозв’язком, усміхався. Це неабияк стривожило присутніх у судовій залі родичів загиблих.

Якщо його визнають винним, Тарранта може чекати перспектива життя у в’язниці до смерті без дострокового звільнення, тобто покарання, яке досі ніколи не ухвалювали у Новій Зеландії.

Читайте також: Facebook змінює правила прямих трансляцій після масового вбивства в Новій Зеландії

Судовий процес у цій справі розпочнеться 4 травня 2020 року. За словами судді, він може затягнутися на термін до трьох місяців.

Підписуйся на сторінки UAINFO у Facebook, Twitter і Telegram

0 Комментариев

Хотите быть первым?

Еще никто не комментировал данный материал.

Написать комментарий

Комментировать

Оставляя свой комментарий, помните о том, что содержание вашего сообщения может задеть чувства реальных людей, непосредственно или косвенно имеющих отношение к данной новости. Проявляйте уважение и толерантность к своим собеседникам. Пользователи которые нарушают это правило - будут заблокированы.