Свежие новости Днепра и Украины


Информационный портал города Днепр

США та Британія звинуватили РФ у маштабній кібератаці

Апрель 17
11:56 2018

Американське ФБР спільно з міністерством внутрішньої безпеки США та британським Центром національної комп'ютерної безпеки оприлюднили заяву, в якій повідомили: Росія здійснила масштабну кібератаку, яка була спрямована як на державні структури, так і приватні компанії, передає "DW".

Читайте також: СБУ викрила у Києві групу прокремлівських хакерів. ФОТО

Як зазначається, цілями кіберзлочинців були, ймовірно, "мільйони" ключових пристроїв, які дозволяють встановлювати з'єднання з Інтернетом – маршрутизатори (роутери), комутатори та файрволи.

У заяві йдеться про те, що хакери планували викрасти "інтелектуальну власність" й хотіли отримати постійний доступ до мереж своїх жертв. Також у документі перераховуються докладні методи, до яких вдавалися російські хакери для досягнення своїх цілей.

Читайте також: Кібербезпека: виклики та завдання

Як відзначив заступник голови Білого дому з кібербезпеки Роб Джойс, США "з великою впевненістю" передбачають, що за атаками стоїть російська сторона.

Кращі публікації з блогів відтепер у твоєму месенджері! Підписуйся на UAINFO у Telegram: https://t.me/uainfo_org

Сообщить об ошибке — Выделите орфографическую ошибку мышью и нажмите Ctrl+Enter

0 Комментариев

Хотите быть первым?

Еще никто не комментировал данный материал.

Написать комментарий

Комментировать

Оставляя свой комментарий, помните о том, что содержание вашего сообщения может задеть чувства реальных людей, непосредственно или косвенно имеющих отношение к данной новости. Проявляйте уважение и толерантность к своим собеседникам. Пользователи которые нарушают это правило - будут заблокированы.