Свежие новости Днепра и Украины


Информационный портал города Днепр

Рослинне харчування зменшує ризик серцевих захворювань – дослідження

Август 13
23:47 2019

Рослинне харчування

Дієта з високим вмістом рослинної і низьким вмістом тваринної їжі зменшує ризик розвитку серцево-судинних захворювань на смерті від них, пише Medical News Today з посиланням на дослідження вчених Школи громадського здоров’я Блумберга Джона Хопкінса.

Дослідники підтвердили, що вживання у великій кількості овочів, бобових, горіхів і цільнозернових продуктів та зменшення вживання тваринної їжі корелює зі зниженням ризику серцевого нападу та інших серцево-судинних хвороб.

Ці результати підтверджують попередні дослідження, що довели користь рослинної їжі для зменшення ризику серцево-судинних хвороб на 30%.

Читайте также: Стоит ли есть дрожжевой хлеб и выпечку – обьясняет диетолог

У новому дослідженні вчені зібрали дані понад 12 000 учасників середнього віку, що брали участь у дослідженні ризику розвитку атеросклерозу з 1987 по 2016 рік.

Результати показали, що люди, харчування яких було переважно рослинним, мали на 25% менший ризик смерті від хвороб та на 32% менший ризик смерті від серцево-судинних хвороб.

За словами дослідників, необов’язково повністю відмовлятися від тваринної їжі. Для кращого стану здоров’я достатньо збільшити кількість рослинної їжі в раціоні та зменшити кількість тваринної.

Читайте також: Гранола и йогурт со злаками – пять продуктов, которые только кажутся полезными

Проте не вся рослинна їжа є корисною. Наприклад, смажена картопля та піца є рослинними, проте зазвичай ці страви містять багато солі, що шкідливо для здоров’я. Краще вживати свіжі овочі, фрукти та цільнозернові продукти.

Підписуйся на сторінки UAINFO у Facebook, Twitter і Telegram

0 Комментариев

Хотите быть первым?

Еще никто не комментировал данный материал.

Написать комментарий

Комментировать

Оставляя свой комментарий, помните о том, что содержание вашего сообщения может задеть чувства реальных людей, непосредственно или косвенно имеющих отношение к данной новости. Проявляйте уважение и толерантность к своим собеседникам. Пользователи которые нарушают это правило - будут заблокированы.