Свежие новости Днепра и Украины


Информационный портал города Днепр

Район проведення ООС відвідала делегація РНБО. ВІДЕО

Июнь 12
11:14 2019

Район проведення операції Об'єднаних сил відвідала делегація Ради національної безпеки і оборони України на чолі із секретарем РНБО Олександром Данилюком. Про це повідомляє прес-центр ОС

Читайте також: Воювати або здаватися: Зеленському час збагнути, що іншого виходу немає

Метою візиту стало ознайомлення із ситуацією на лінії зіткнення, оцінка ймовірності загроз, що постали перед захисниками України та мирним населенням Донецької та Луганської областей.

Під час візиту члени РНБО заслухали доповідь командувача об'єднаних сил генерал-лейтенанта Олександра Сирського щодо загальної ситуації.

Читайте також: Провальна політика Зеленського допомагає Путінові

Згодом робоча група РНБО відвідала передові позиції наших військ в районі Авдіївки та побували на Приазов'ї, де вивчили стан справ у військових частинах, які виконують бойові завдання на лінії зіткнення.

Також посадові особи Ради національної безпеки і оборони України вивчили проблемні питання в роботі одного з контрольних пунктів в'їзду-виїзду.

Підписуйся на сторінки UAINFO у Facebook, Twitter і Telegram

0 Комментариев

Хотите быть первым?

Еще никто не комментировал данный материал.

Написать комментарий

Комментировать

Оставляя свой комментарий, помните о том, что содержание вашего сообщения может задеть чувства реальных людей, непосредственно или косвенно имеющих отношение к данной новости. Проявляйте уважение и толерантность к своим собеседникам. Пользователи которые нарушают это правило - будут заблокированы.