Свежие новости Днепра и Украины


Информационный портал города Днепр

Про рік на чолі Києва Кличко звітував у тролейбусному депо. ФОТО

Декабрь 08
17:05 2016

Сьогодні, 8 грудня, у тролейбусному депо №1 КП "Київпастранс" міський головий столиці Віталій Кличко звітував про рік роботи на посаді очільника Києва. За цей час було зроблено чимало в усіх сферах, але особливо хочеться відзначити досягнення в галузі транспортної інфраструктури.

Цього року Київ запровадив систему SmartCity, до якої вже долучилося понад 1500 міст світу. Зараз ми починаємо реалізовувати проекти в рамках цієї концепції.

За цей рік Київ значно оновив рухомий склад – не лише кількісно, але і якісно. Ми намагаємося робити все, щоб наш транспорт відповідав європейським стандартам – низький рівень підлоги, кондиціонування салону влітку й опалення взимку тощо. До того ж ми змогли зберегти безкоштовний проїзд для пільгових категорій населення, хоча ці кошти нам цьогоріч довелося виділяти з міського бюджету.

Ще одним важливим досягненням є дороги. Цього року ми збільшили фінансування будівництва та реконструкції доріг на один мільярд гривень. Уже зробили 200 км доріг, а наступного року плануємо зробити щонайменше 300 км.

Серйозним викликом для нас стала боротьба з хаотичним паркуванням. Ми сподіваємося, що вже до кінця року Верховна Рада України ухвалить закон, який дозволить нам стягувати штрафи й евакуювати неправильно припарковані автомобілі. Також ми плануємо будувати стоянки в різних частинах міста для зручності киян. І вже наступного року зможемо остаточно вирішити питання із паркуванням у столиці.

Це далеко не всі наші досягнення за останній рік. Але ми не збираємося зупинятися – попереду маємо ще чимало планів та ідей. Наприклад, одним із надважливих завдань на наступний рік є добудова Подільсько-Воскресенського мостового переходу. Ми плануємо вже навесні наступного року перейти до конкретніших кроків і за три роки завершити будівництво мосту.

Спільними зусиллями зможемо вже наступного року реалізувати всі наші плани!

Сергій МАЙЗЕЛЬ

Сообщить об ошибке — Выделите орфографическую ошибку мышью и нажмите Ctrl+Enter0 Комментариев

Хотите быть первым?

Еще никто не комментировал данный материал.

Написать комментарий

Комментировать

Оставляя свой комментарий, помните о том, что содержание вашего сообщения может задеть чувства реальных людей, непосредственно или косвенно имеющих отношение к данной новости. Проявляйте уважение и толерантность к своим собеседникам. Пользователи которые нарушают это правило - будут заблокированы.

ru.dhgate.com