Свежие новости Днепра и Украины


Информационный портал города Днепр

Петро Порошенко наступає на ті ж самі граблі, на які свого часу натрапив Леонід Кучма і Bіктор Янукович у боротьбі з суперниками

Январь 13
06:17 2019

З Гриценком цікаво закручується сюжет
Схоже, що Петро Порошенко наступає на ті ж самі граблі, на які свого часу натрапив Леонід Кучма і Bіктор Янукович у боротьбі з суперниками.

Читайте також: В выдвижение Вакарчука верят мало: молодые политики поддержали Гриценко
Анатолій Гриценко сповіщає, що його викликали на допит в СБУ. Bиглядає, що СБУ зробила ведмежу послугу Петру Олексійовичу. Тепер до кандидата у президенти України Анатолія Гриценка буде посилена увага ЗМІ та громадськості не лише в Україні, але і поза її межами. А це тільки підігріватиме інтерес до Анатолія Гриценка і рейтинги його таким чином зростатимуть.
“Я отримав повістку на допит в СБУ, на Володимирську, 33. Я піду до них у вівторок, об 11:00”, — написав Анатолій Гриценко на своїй сторінці у Facebook.
Щодо того, у рамках якої справи його викликають і що це за допит, він зазначив, що “якщо цікаво, після того, як пройде допит, в тих межах, які визначені законом, я вам повідомлю прямо біля будівлі СБУ”.

Читайте також: Що подобається і що категорично не подобається у передвиборчій програмі Гриценка
Звісно, що цікаво! Пане Анатолію, з нетерпінням чекаємо на ваші повідомлення у цій справі.

Підписуйся на сторінки UAINFO у Facebook, Twitter і Telegram

Ростислав ДЕМЧУК

Повідомити про помилку — Виділіть орфографічну помилку мишею і натисніть Ctrl + Enter

0 Комментариев

Хотите быть первым?

Еще никто не комментировал данный материал.

Написать комментарий

Комментировать

Оставляя свой комментарий, помните о том, что содержание вашего сообщения может задеть чувства реальных людей, непосредственно или косвенно имеющих отношение к данной новости. Проявляйте уважение и толерантность к своим собеседникам. Пользователи которые нарушают это правило - будут заблокированы.