Свежие новости Днепра и Украины


Информационный портал города Днепр

Огляд блогосфери від UAINFO. 14 лютого 2018

Февраль 14
21:06 2018

Шановні читачі, до вашої уваги – традиційна добірка найцікавішого зі світу блогосфери за сьогодні, 14 лютого

Польсько-українські відносини: спіраль конфлікту виведено на новий рівень

Заява польського прем'єра не лише дасть вектор дій полякам, а й спровокує українців. Спіраль конфлікту виведено на новий рівень і це дуже сумно. Стримана, але принципова відповідь на цей випад буде мудрістю. Але дасться вона важко. Набагато простіше уявити, як згадається все – Перемишль, Холм, Андрусівське перемир'я тощо. У Польщі, Угорщині, Росії та Україні історія почала визначати майбутнє. Це просто феноменально, як у ХХІ столітті історичні образи на швидкості 4G тягнуть ключову частину Східної Європи у прірву.

Міський голова Одеси Геннадій Труханов затриманий в аеропорту "Бориспіль"

Міський голова Одеси Геннадій Труханов був затриманий в аеропорту "Бориспіль" зранку 14 лютого після повернення в Україну. Про це повідомила журналістка "Радіо Свобода" Наталка Седлецька. "Повернувся! Геннадій Труханов сьогодні зранку прилетів з Варшави до Києва, рейсовим літаком у "Бориспіль", повідомили мої джерела в аеропорту. Міський голова Одеси одразу був затриманий прикордонниками й переданий співробітникам Національного антикорупційного бюро України", – написала Седлецька у Facebook.

Офіційно депресивне українське місто – яке воно?

От уже кілька місяців Токмак офіційно депресивний, а саме тому я вичекав момент і поїхав подивитися… Ні, не на треш місцевого розливу (хоча на це теж), а на те, як почуваються тамтешні волонтери (які досі одні з найактивніших у всій області) і спілка ветеранів АТО (а про неї навіть легенди ширяться, аж така вона активна). Забігаючи наперед, скажу, що поспілкуватися мені вдалося і з одними, і з іншими. Єдині, хто відмовився це робити, – місцева влада. У розпал робочого дня міського голови на місці не було, як і всіх (тобто абсолютно всіх) заступників. Обіцяли телефоном поспілкуватися пізніше, але, вочевидь, передумали.

Бабуся протягом 15 років читає книжки в гіпермаркеті Києва. ФОТО

Оця жінка вже 15 років часто стоїть у відділі книг в гіпермаркеті в ТРЦ "Магелан" і читає. Вже змінилися вивіски трьох гіпермаркетів: була "Країна", потім "Караван", а зараз "Ашан", а вона все є. Я б навіть назвав її символом цього гіпермаркету. Підійшов, заговорив, кажу: "Бачу вас часто". А вона: "А що робити, вдома нема чого робити. Життя тяжке…" Потім засоромилася й пішла, поклавши книгу. Аж шкода, шо відлякав її. Лише дізнався, шо її звуть Анастасією. Більше не звертатиму увагу. Хай читає. На щастя, в "Ашані" вибір книг більший.

Під судом активісти символічно спалили опудало Мельника. ВІДЕО

Активісти своє ставлення до цієї судової справи продемонстрували під вікнами суду. "Грабіжникам місце за ґратами!" та "Мельника на нари!" відображали обґрунтоване обурення присутніх у суді неспростованою невинуватістю. На знак протесту через низку несправедливих судових рішень щодо незаконних дій Мельника, активісти усипали територію перед судом щойно надрукованими купюрами номіналом у 500 американських доларів із зображенням Петра Мельника. На завершення активісти символічно спалили опудало Мельника.

До Дня закоханих: у Словаччині створили банк кохання. ФОТО

У середньовічному словацькому містечку Банській Штявниці до Дня святого Валентина створили "банк", у якому пари можуть залишити речі, що є частинами їхніх історій кохання. Передбачається, що таким чином закохані можуть увічнити історії свого кохання. Скарбниця закоханих містить 100 тисяч невеликих висувних скриньок для артефактів. Вона розташована в Будинку Маріни – музеї, присвяченому поемі про кохання "Маріна" словацького поета Андрея Сладковича. Поему було опубліковано в 1846 році. Вірш із 2910 рядків присвячений коханій Сладковича Марії Пишловій.

Ґендерна рівність: коли грайлива норвезька білявка не має права на життя

Про таку відповідь годі було й мріяти бодай кілька років тому. Так, ми ще далекі від ґендерної рівності, багато хто вважає, що "грайлива білявка" – це вдалий комплімент спортсменці, та вже сама наявність дискусії свідчить про незворотні зміни в суспільній свідомості. Українці дорослішають і самі задають порядок денний державних політик. Ба більше, суспільна дискусія часто навіть важливіша, ніж державна політика: якщо люди не усвідомлюють останньої, то її значення навряд вийде за межі паперових стратегій. Отже, маємо гарні новини.

UAINFO

Сообщить об ошибке — Выделите орфографическую ошибку мышью и нажмите Ctrl+Enter

0 Комментариев

Хотите быть первым?

Еще никто не комментировал данный материал.

Написать комментарий

Комментировать

Оставляя свой комментарий, помните о том, что содержание вашего сообщения может задеть чувства реальных людей, непосредственно или косвенно имеющих отношение к данной новости. Проявляйте уважение и толерантность к своим собеседникам. Пользователи которые нарушают это правило - будут заблокированы.

ru.dhgate.com