Свежие новости Днепра и Украины


Информационный портал города Днепр

Населення нашої країни стабільно скорочується

Март 21
07:02 2017

Кількість населення в Україні станом на 1 лютого склала 42,558 мільйона осіб — це на 26 тисяч менше, аніж станом на 1 січня.

Про це повідомляє Державна служба статистики.

Зокрема, за перший місяць нового року було зафіксовано позитивний міграційний приріст (+1421 особа), однак через від'ємний природній приріст (різниця між померлими на новонародженими) кількість населення України скоротилась на 26 216 осіб.

Загалом, якщо аналізувати динаміку, то кожних 5 років, починаючи з 1995 року, населення нашої країни скорочувалось приблизно на 2 мільйони осіб. Щоправда, різниця між 2010 і 2015 роком спричинена не природними факторами, а окупацією частини нашої країни Росією.

Дуже тривожний сигнал для країни — різке зменшення кількості дітей — якщо в 1990 році в Україні мешкало майже 12 мільйонів осіб у віці до 15 років, то зараз — лише 6,8 мільйона, що з часом серйозно відіб'ється на економіці країни.

Читайте також: Душа снова рвётся на части от статистики наших потерь — украинский военный

В той же час дані держстату свідчать про одну позитивну тенденцію — якщо у 2000-2005 роках показник природного приросту сягав -7,6 особи на 1000 населення, то зараз цей показник, хоча й залишається від'ємним, зріс до -4,2 особи / 1000 населення.

24tv.ua

Сообщить об ошибке — Выделите орфографическую ошибку мышью и нажмите Ctrl+Enter0 Комментариев

Хотите быть первым?

Еще никто не комментировал данный материал.

Написать комментарий

Комментировать

Оставляя свой комментарий, помните о том, что содержание вашего сообщения может задеть чувства реальных людей, непосредственно или косвенно имеющих отношение к данной новости. Проявляйте уважение и толерантность к своим собеседникам. Пользователи которые нарушают это правило - будут заблокированы.

ru.dhgate.com