Свежие новости Днепра и Украины


Информационный портал города Днепр

Нардеп Галасюк засудив намір міськради Львова закупити старі трамваї у Берліні

Февраль 14
13:23 2018

Плани львівської влади щодо закупівлі у Берліні 30 старих трамваїв "Татра" вартістю 800 тисяч євро жорстко розкритикував автор законодавчої ініціативи "Купуй українське, плати українцям", голова Комітету ВР з питань промислової політики Віктор Галасюк.

Нардеп відзначив, що імпорт висотехнологічної продукції, яку Україна виготовляє самостійно, забирає роботу в українців, робить гривню слабкою, а ціни та комунальні тарифи – захмарними.

"Я утримався від коментарів, коли низка депутатів "Самопомочі" проголосували проти "Купуй українське, плати українцям".

Я не реагував, коли купка безголових депутатів з цієї фракції, роблячи "послугу" Максу Нефьодову та іноземним компаніям, поширювали брехливу пропаганду проти "Купуй українське, плати українцям" в ЗМІ. І навіть коли вони подали кілька тисяч (!) штучних поправок до законопроекту №7206, щоб технічно ускладнити його прийняття в цілому.

Але тепер просто не можу не запитати мера Львова Андрія Садового, це чергова прикра помилка чи відкрита позиція проти української промисловості та економіки? Може, Ваші депутати виступали проти "Купуй українське, плати українцям", щоб не завадити імпорту закордонного непотрібу та трудовій еміграції з України?" – обурився на своїй сторінці у фейсбук Голова Комітету з питань промислової політики та підприємництва Віктор Галасюк.

За словами Віктора Галасюка, така "політика" краде робочі місця та майбутнє українців".

"У моєму любому Львові, Харкові, Запоріжжі, Маріуполі, Одесі, в моєму рідному Дніпрі…. Без міцної промисловості та економіки не може бути державного суверенітету!" – пояснив В.Галасюк.

Читайте також: Леонід Кравчук підтримав законопроект "Купуй українське, плати українцям"

Як повідомила "Економічна правда", трамвайні системи Львова та Берліна мають різну ширину колії – 1000 і 1435 мм відповідно. З цієї причини на німецьких трамваях доведеться міняти колісні візки.

Сообщить об ошибке — Выделите орфографическую ошибку мышью и нажмите Ctrl+Enter0 Комментариев

Хотите быть первым?

Еще никто не комментировал данный материал.

Написать комментарий

Комментировать

Оставляя свой комментарий, помните о том, что содержание вашего сообщения может задеть чувства реальных людей, непосредственно или косвенно имеющих отношение к данной новости. Проявляйте уважение и толерантность к своим собеседникам. Пользователи которые нарушают это правило - будут заблокированы.

ru.dhgate.com