Свежие новости Днепра и Украины


Информационный портал города Днепр

Млинці за рік стали дорожче на 27% – експерт

Февраль 13
14:21 2018

Млинці за рік стали дорожче на 5 грн., або 27%

Сьогодні (12 лютого – ред.) почався масляний тиждень, який передує Великому посту. Масляна є одним із найстаріших слов'янських свят ще язичницької культури. Але сьогодні Масляна є й церковним святом і називається Сирним тижнем.

Для приготування 20 млинців нам потрібно взяти молока 250 мл, борошна – 250 гр, вершкового масла – 40 гр, яєць – 3 шт., цукру – 10 гр, олії соняшникової – 50 мл та солі – 3 гр.

Читайте також: Чому не знижуються ціни при зниженні курсу валют?

За рік складові для приготування млинців у Києві змінились наступним чином: яйця стали дорожче на 2 грн., молоко та вершкове масло – на 1,5 грн., борошно та олія соняшникова – на 10 коп. А цукор став дешевше на …1 коп.

Вартість солі не змінилася. Тобто яйця зросли з 5,6 до 7,6 грн., молоко – з 4 до 5,5 грн., вершкове масло – з 5,5 до 7 грн., борошно – з 2,3 до 2,4 грн., соняшникова олія – з 1,6 до 1,7 грн. Сіль як рік тому, так і зараз обходиться в 1 коп. А цукор із 16 коп. знизився до 15 коп.

Читайте також: Колодій – Ма́сниця, але не "Масляна" – такого свята в українців не було

За рік млинці стали дорожчими на 27%, або на 5 грн., за рахунок здорожчання яєць, вершкового масла та молока. У лютому 2017 року вони нам обходились у 19,2 грн., а цього вже 24,4 грн.

Як говорять деякі політики, чорна ікра є дефіцитом через зростаючий попит. Тому бажаємо всім млинців зі сметаною та медом!

Олексій ДОРОШЕНКО

Сообщить об ошибке — Выделите орфографическую ошибку мышью и нажмите Ctrl+Enter

0 Комментариев

Хотите быть первым?

Еще никто не комментировал данный материал.

Написать комментарий

Комментировать

Оставляя свой комментарий, помните о том, что содержание вашего сообщения может задеть чувства реальных людей, непосредственно или косвенно имеющих отношение к данной новости. Проявляйте уважение и толерантность к своим собеседникам. Пользователи которые нарушают это правило - будут заблокированы.

ru.dhgate.com