Свежие новости Днепра и Украины


Информационный портал города Днепр

Косюк: зменшення споживання газу на 20% збереже ціну на послуги ЖКГ на нинішньому рівні

Апрель 17
14:30 2018

Юрій Косюк

Про це написав на своїй сторінці у Facebook голова правління МХП Юрій Косюк.

Він зазначив, що МВФ вимагає збільшення ціни на газ для населення і формування її за принципом імпортного паритету. Тобто зрівнювання ціни блакитного палива із цінами європейського хабу. Однак, підкреслив бізнесмен, 80% потреб ЖКГ закривається за рахунок газу внутрішнього видобутку, який є дешевшим за імпортний.

"У випадку зниження внутрішнього споживання блакитного палива і забезпечення потреб на послуги ЖКГ газом власного видобутку, Уряд отримає переконливий аргумент у переговорному процесі щодо продовження кредитної лінії МВФ", –написав Косюк.

Юрій Косюк також вважає, що із ціною на газ може відбутись теж саме, що і з лісом кругляком. Адже Європа в цьому році вже відмовилась від претензій щодо заборони на вивіз лісу кругляку, як головного аргументу надання кредиту.

"Зменшення споживання газу населенням може призвести до відмови МВФ щодо встановлення імпортної ціни на газ, а значить і подорожчання комунальних послуг", – наголосив Косюк.

Голова правління МХП відзначає, що за пів року економії в 20% досягти неможливо, однак треба дати міжнародним партнерам чіткий сигнал зниження внутрішнього споживання в перспективі 2-5 років.

Читайте також: Косюк: Необхідно вкладати в зелену енергетику, а не субсидіювати видобуток вугілля

"Переконаний, що впровадження енергоощадних технологій і забезпечення енергонезалежності на рівні громад зможе стати таким сигналом і Уряд повинен зробити для цього все можливе", – резюмував Юрій Косюк.

Нагадаємо, що голова правління ПАТ "Миронівський хлібопродукт" Юрій Косюк переконаний, що добудова "Північного потоку-2" позбавить Україну транзитних потужностей.

Сообщить об ошибке — Выделите орфографическую ошибку мышью и нажмите Ctrl+Enter

0 Комментариев

Хотите быть первым?

Еще никто не комментировал данный материал.

Написать комментарий

Комментировать

Оставляя свой комментарий, помните о том, что содержание вашего сообщения может задеть чувства реальных людей, непосредственно или косвенно имеющих отношение к данной новости. Проявляйте уважение и толерантность к своим собеседникам. Пользователи которые нарушают это правило - будут заблокированы.

ru.dhgate.com