Свежие новости Днепра и Украины


Информационный портал города Днепр

Історія нічому не вчить: сучасні феодали зводять нанівець напрацювання головного митника України Ігоря Калетника

Май 16
21:47 2018

Українську митницю, яка за Ігоря Калєтніка вважалася зразковою і була наближеною до європейської митної, супроводжують постійні скандали, повідомляє UBR. Нардеп Тетяна Острікова прокоментувала звернення депутатів Волиньради з інціативи голови цього органу Ігоря Палиці до Генконсула Польщі щодо сприяння у наданні доступу до інформації про завантаженість автомобілів з польських митних баз і заявила, що на Волині на митницю вчиняють вплив "місцеві феодальні клани".

Про це йшлося 11 травня під час зустрічі нардепів від "Самопомочі" Тетяни Острікової та Романа Семенухи із волинськими журналістами. Тетяна Острікова, голова підкомітету з питань митної справи та удосконалення Митного кодексу України Комітету Верховної Ради України з питань податкової та митної політики прокоментувала ініціативу Палиці щодо отримання доступу до польських митних баз: "Ми знаємо, що митні пости і митниці сьогодні розділені між місцевими князьками. Тому, мабуть, голова обласної ради трохи переплутав свої повноваження, маючи намір подражнити центральну владу і показати, що він спроможний вчиняти вплив на митну політику у конкретній області".

Ігор Палиця зробив заяву після чергового скандалу на Волинській митниці. Як пише у своєму блозі журналіст Олександр Дубінський, "До мене в руки потрапив документ, який свідчить про те, що на Волинській митниці процвітає схема незаконного розмитнення вантажних бусів під виглядом пасажирських. Крім цього, для ввезення заборонених авто з двигунами Євро-3, рік випуску деяких авто змінюється на більш молодий". Зі слів журналіста, тільки за перші три місяці 2018 з цією схемою було розмитнено 24 вантажних мікроавтобуси і автобуси. Журналіст стверджує, що керівник митниці Віктор Кривицький особисто дав негласне розпорядження на прийняття до розмитнення вантажівок за підробленими документами.

Нагадаємо, що свого часу Ігор Калєтнік, керівник митної служби України, проводив кадрові "чистки" на митниці, завдяки чому були припинені численні контрабандні потоки і "схеми". Зокрема, тільки Волинська митниця після наведення там порядку принесла за рік в бюджет України 244 млн грн від митних надходжень. Наразі ж місцева митниця опинилася у центрі численних корупційних скандалів, які не вщухають з початку року.

Сообщить об ошибке — Выделите орфографическую ошибку мышью и нажмите Ctrl+Enter

0 Комментариев

Хотите быть первым?

Еще никто не комментировал данный материал.

Написать комментарий

Комментировать

Оставляя свой комментарий, помните о том, что содержание вашего сообщения может задеть чувства реальных людей, непосредственно или косвенно имеющих отношение к данной новости. Проявляйте уважение и толерантность к своим собеседникам. Пользователи которые нарушают это правило - будут заблокированы.

ru.dhgate.com