Свежие новости Днепра и Украины


Информационный портал города Днепр

Декомунізація та «зелена команда»: В’ятрович розкритикував Разумкова. ВІДЕО

16 июля
00:53 2019

В'ятрович Разумков декомунізаціяДмитро Разумков

Голова Українського інституту національної пам'яті Володимир В'ятрович прокоментував позицію лідера партії "Слуга народу" Дмитра Разумкова щодо декомунізації

На думку очільника партії президента Зеленського, питання декомунізації слід вирішувати на місцевих референдумах. "Декомунізація – це процес, який було розпочато досить давно, і ми з вами спостерігали перейменування міст, сіл. Це можливо. Проблема полягає в іншому. Це (рішення щодо перейменування) мають ухвалювати ті, хто безпосередньо там перебуває та мешкає", – заявив Разумков.

Читайте також: Передвиборчі спекуляції команди Зеленського про мову та Крим – небезпечна витівка

"Пан Разумков знову демонструє вперте небажання читати чинні в Україні закони, – наголосив В'ятрович. – Тому не знає: нові назви замість комуністичних – це пропозиції місцевих громад".

"Готовий для зеленої (в багатьох значеннях) команди провести тренінг про декомунізацію, – зазначив голова УІНП. – Розглянемо такі питання: що воно таке; як воно працює; чому його краще не рухати".

Читайте також: Інститут національної пам'яті звернувся до поліції та ГПУ через пам'ятник Жукову в Харкові

Підписуйся на сторінки UAINFO у Facebook, Twitter і Telegram

0 Комментариев

Хотите быть первым?

Еще никто не комментировал данный материал.

Написать комментарий

Комментировать

Оставляя свой комментарий, помните о том, что содержание вашего сообщения может задеть чувства реальных людей, непосредственно или косвенно имеющих отношение к данной новости. Проявляйте уважение и толерантность к своим собеседникам. Пользователи которые нарушают это правило - будут заблокированы.