Свежие новости Днепра и Украины


Информационный портал города Днепр

Берлін – це правильний Київ. ФОТО

Сентябрь 15
17:59 2018

Якщо ви любите Київ, Берлін, на мою скромну думку, – ваше місто. Це еклектика в такій елегантній суміші, яка стає окремими архітектурними та культурними явищами. А як сучасна архітектура вписується в історичну забудову – дуже ах і ох.

Тут сніданки подають до п’ятої години по обіді. Бо берлінські ночі довгі, й коли ви прокидаєтесь о 15:00, наприклад, вам потрібна кава й булочки, а не обід. "Так було, так є і так буде завжди: сніданки в нас подають до вечора!"– каже категорично Рудольф.

Читайте також: Київ і Варшава: теза й антитеза в пошуках шляху до майбутнього

У Берліні величезні парки. Тут усього по два – східного й західного (тільки опери – три). Берлінці багато бігають і багато курять, а в обід офісні працівники випивають келих пива, й нічого, а що!

Тут норм не мати власної машини та їздити громадським транспортом. І весь громадський транспорт – муніціпальний. А "смартів" на вулицях навіть більше, ніж у Києві.

Читайте також: Як тебе любити, Києве мій?

Німці легко переходять із серйозного настрою на сміх і при цьому обожнюють скиміти про проблеми (берлінці, наприклад, жаліються, що вони найбідніші в Німеччині). У цьому ми практично родичі.

Добре місто загалом, правильне. Київ таким міг би бути. Тре’ брати, словом.

Підписуйся на сторінки UAINFO у Facebook, Twitter і Telegram

Євген МАНЖЕНКО

Сообщить об ошибке — Выделите орфографическую ошибку мышью и нажмите Ctrl+Enter

0 Комментариев

Хотите быть первым?

Еще никто не комментировал данный материал.

Написать комментарий

Комментировать

Оставляя свой комментарий, помните о том, что содержание вашего сообщения может задеть чувства реальных людей, непосредственно или косвенно имеющих отношение к данной новости. Проявляйте уважение и толерантность к своим собеседникам. Пользователи которые нарушают это правило - будут заблокированы.