Свежие новости Днепра и Украины


Информационный портал города Днепр

Батько Каті Гандзюк попросив Зеленського про закриту зустріч

Июнь 20
14:08 2019

Віктор Гандзюк

Віктор Гандзюк попросив про закриту зустріч із президентом України Володимиром Зеленським стосовно розслідування вбивства його доньки і глава держави погодився.

Відкритий лист Гандзюк розмістив на своїй сторінці у Facebook 19 червня, а наступного дня Зеленський відповів йому у коментарях.

Батько вбитої активістки називає незадовільними поточні результати розслідування:

"Виконавці отримали смішні вироки, як за крадіжку велосипеда. Організатор закордоном, та ще не в міжнародному розшуку. Замовники на волі, один керує областю, інші, кажуть, збираються в парламент. Що далі? Прокуратура посилає в СБУ. СБУ киває на прокуратуру. Ніби бракує фактів, чи повноважень. Та ні. Як завжди в нашому суспільстві бракує політичної волі. Всі чекають на думку президента".

Читайте також: Експерт: У справі Гандзюк МВС має не прикриватися честю мундиру, а провести чистку своїх рядів

"Я хочу зустрітися з президентом разом із тими, хто весь час не дає забути про вбивство Каті. Не для піару. Нам потрібна зустріч без камер та журналістів. У нас є дуже важлива розмова і в нас всього одна мета – покарати винних у вбивстві", – написав Гандзюк.

Батько активістки нагадав, що балотуючись, Зеленський вимагав у попередника – Петра Порошенка – покарати вбивць Катерини Гандзюк.

"Сьогодні президентом стали ви. Вбивці досі не покарані. Будь ласка, не мовчіть. Позавчора Каті виповнилось би тридцять чотири…", – написав батько Гандзюк.

Читайте також: Стерненко: Саме поліція створює всі умови, щоб і далі в Україні можна було безкарно вбивати людей

Сьогодні зранку під його дописом з’явився коментар від імені верифікованої сторінки Володимира Зеленського у Facebook із пропозицією зустрітись в Адміністрації президента.

Підписуйся на сторінки UAINFO у Facebook, Twitter і Telegram

0 Комментариев

Хотите быть первым?

Еще никто не комментировал данный материал.

Написать комментарий

Комментировать

Оставляя свой комментарий, помните о том, что содержание вашего сообщения может задеть чувства реальных людей, непосредственно или косвенно имеющих отношение к данной новости. Проявляйте уважение и толерантность к своим собеседникам. Пользователи которые нарушают это правило - будут заблокированы.